Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Bar Orientalny Bambus. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej
Krystyna
24 cze 2026 o 18:40
Otrzymałam nie swoje zamówienie. Niby wydruk za zamówienia z moimi danymi, ale zamiast wołowiny w 5 smakach jest kurczak i nie otrzymałam sosu słodkiego który jest odpłatny. Czekam na rozwiązanie problemu, gdyż kurczak jest tańszy niż wołowina.
Piotr
22 cze 2026 o 14:58
Pad Thai jak zwykle smaczny i gorrrący, także szybko dostarczony.
Piotr
21 cze 2026 o 20:33
Bardzo dobre jedzonko, świetnie zapakowane, opakowania podpisane - dla mnie to akurat bardzo ważne, czenowo ok. Pozdrawiam
Ewa
16 cze 2026 o 19:01
Brak sosów do sajgonek. Kierowca podczas dostawy KŁAMIE, ze sosy skisły i dlatego ich nie ma. Do restauracji udalo sie dodzwonic pol godziny pozniej, sosy są! zero checi rozwiazania problemu. Na koniec telefon od kierowcy, ktory mi wmawia bdzury. ODRADZAM
Pająk
4 cze 2026 o 14:54
nie dotarło zamówienie, kasa wzięta, złodzieje to są po prostu
Marzena
31 maj 2026 o 16:46
Jedzenie bardzo smaczne, ale kurier miał pretensje, że nie czekałam na niego w drzwiach...
Anna
29 maj 2026 o 17:12
Dobrze zapakowane ,frytki przesmażone- twarde.