BAR ORIENTALNY BAMBUS

Ostatniaopinia


4,5 gwiazdek z 4229 opinii

Wszystkie opinie pochodzą od klientów Pyszne.pl, którzy zamówili z Bar Orientalny Bambus. Chcesz wiedzieć więcej? Dowiedz się więcej

24 cze 2026 o 18:40 Otrzymałam nie swoje zamówienie. Niby wydruk za zamówienia z moimi danymi, ale zamiast wołowiny w 5 smakach jest kurczak i nie otrzymałam sosu słodkiego który jest odpłatny. Czekam na rozwiązanie problemu, gdyż kurczak jest tańszy niż wołowina.
22 cze 2026 o 14:58 Pad Thai jak zwykle smaczny i gorrrący, także szybko dostarczony.
21 cze 2026 o 20:33 Bardzo dobre jedzonko, świetnie zapakowane, opakowania podpisane - dla mnie to akurat bardzo ważne, czenowo ok. Pozdrawiam
16 cze 2026 o 19:01 Brak sosów do sajgonek. Kierowca podczas dostawy KŁAMIE, ze sosy skisły i dlatego ich nie ma. Do restauracji udalo sie dodzwonic pol godziny pozniej, sosy są! zero checi rozwiazania problemu. Na koniec telefon od kierowcy, ktory mi wmawia bdzury. ODRADZAM
4 cze 2026 o 14:54 nie dotarło zamówienie, kasa wzięta, złodzieje to są po prostu
31 maj 2026 o 16:46 Jedzenie bardzo smaczne, ale kurier miał pretensje, że nie czekałam na niego w drzwiach...
29 maj 2026 o 17:12 Dobrze zapakowane ,frytki przesmażone- twarde.